Kandidat:
Aleksandar Košutić
Mentor: Miroljub Hadžić
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Violeta Dimić
Mentor: Petar Spalević
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Milan Radivojević
Mentor: Marko Tanasković
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, 2020
Kandidat:
Ivana Mitrašinović
Mentor: Slobodan Čerović
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Mirko Ostojić
Mentor: Milan Milosavljević
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Dušan Borovčanin
Mentor: Slobodan Čerović
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Milica Aleksić
Mentor: Jovanka Popov-Raljić
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Romana Capor Hrošik
Mentor: Milan Tuba
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Jelena Šuleić
Mentor: Slobodan Čerović
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Miloš Jovanović
Mentor: Milan Milosavljević
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Dragan Vuksanović
Mentor: Dragan Cvetković
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Stevan Tomašević
Mentor: Zoran Jović
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Aco Stevanović
Mentor: Petar Spalević
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Milivoj Teodorović
Mentor: Jovan Popesku
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Miloš Antonijević
Mentor: Aleksandar Jevremović
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Kristina Bojanović
Mentor: Prof. dr Dubravka Đurić
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Dragana Kružić
Mentor: Prof. dr Miško Šuvaković
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Nemanja Matić
Mentor: Jovan Popesku
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Strahinja Bogdanović
Mentor: Miroljub Hadžić
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2020
Kandidat:
Ivana Štrumberger
Mentor: Milan Tuba
Institucija:
Univerzitet Singidunum, Beograd, Beograd, Srbija, 2019