Java Script Web Prodavnica

Mentor: prof. dr Marko Šarac

Institucija: Univerzitet Singidunum, Beograd, Novi Sad, Srbija, 2022

Imajući u vidu koliko je sam internet promenio život svih nas, od pregleda vrmenske prognoze do kupovine automobila, ne mozemo osporiti da tehnologija uvek ima tendenciju da olakša svakodnevne poslove ali i da ubrza upijanje infomacija u realnom vremenu. Proteklih nekoliko godina, svedoci smo neverovatne ekspanzije web aplikacija ali i interesovanja za programiranje. Veliki broj kompanija se utrkuje sa konkurencijom i smišlja razne načine da se dopadne potrošaču. Razvijanjem ovakvog tržišta javila se i potreba za proširivanjem lepeze alata koji programeri imaju na rapsolaganju, i o kojima će mo pričati nesto vise u narednom delu.

@misc{misc,
  author = {Marko Krstin},
  title  = {Java Script Web Prodavnica},
  school = {Univerzitet Singidunum, Beograd, Novi Sad, Srbija},